אודותינו

אין ריפוי והחלמה בלי הסרת הסיבה.קליניקת ריפוי בריא היא קליניקה פרטית לרפואה אלטרנטיבית ורפואה מונעת לטיפול בתא לחץ, לייזר רפואה סינית ונטורופתיה וממוקמת ברחוב יוסף שפירא בגבעת ציון באשקלון.הקמנו את הקליניקה על מנת לטפל בחולים שהיו במשפחתנו שלא זכו לשום טיפול הולם במסגרת משרד הבריאות ולאחר מכן המשכנו עם דרישה משפחתית וציבורית שהלכה וגברה. צוות הקליניקה כולל רופאה ממיינת,מומחה לרפואה סינית, נטורופטית,טכנאי,מתאמת ומנהלת טיפול. הצוות הינו בעל ידע ורמה גבוהה בהפעלה ושימוש בפרוטוקולי תרפית חמצן,לייזר ונטורופתיה.זהו המדע המתקדם ברפואה המשלימה והמונעת של קידום טכנולוגיות חדשות בריפוי בריא.

הטיפול בחמצן היפרברי כולל נשימה של חמצן טהור בסביבה של לחץ ברומטרי הגבוה מהלחץ בגובה פני הים בין 2-3 בר. טיפול בחמצן היפרברי הוא טיפול מבוסס ידע ומיטיב לחולי דקומפרסיה ולבעיות רפואיות נוספות שלרפואה המסורתית אין מענה ראוי. מצבים אחרים שמטופלים בטיפול חמצני היפרברלי כוללים זיהומים חמורים, בועות אוויר בכלי הדם,פצעים שלא מחלימים כתוצאה מסכרת או מפציעה ועוד.
על פי מחקרים, נשימת חמצן טהור בתא לחץ, גורמת לחמצן להתמוסס בצורה פיזיקלית בפלזמה ובכך מתקיימת הספקת זרם מסיבי של חמצן לכל תאי הגוף ולאזורים שבהם ניצפית זרימת דם ירודה בעקבות פתולוגיה, כתוצאה מכך מתקבלים יתרונות ריפוי מרשימים שלא ניתן להשיג עם כל טיפול אחר.יחד עם זאת ובדיוק כמו בכל טיפול אחר, הטיפול בחמצן חייב לשמש כחלק מנתיב טיפול ובמקביל לטיפול קונבנציונלי. הטיפול והתזמון הנכון של טיפול היפרברי עבור כל אדם, נקבע באופן הטוב ביותר לאחר הערכה רפואית מקיפה של הרופא המטפל שלך או על ידי הרופא הממיין של ריפוי בריא.

לקביעת תורים נא לפנות אלינו בחלון "צור קשר"